100 000 návštěv měsíčně? Asi mě žerete a já vás taky!

Dneska je to trochu nostlalgie. Před více než 4 lety jsem začala psát o muffinech. Když na blog přišlo prvních 1000 návštěv, měla jsem z toho tak ohromnou radost, že jsem na oslavu upekla muffiny s čokoládou. Pekla jsem je v remosce (tehdy jsem ještě neměla vlastní troubu), krásně popraskaly a byly prostě boží. Dneska sem chodíte 100 000x (wau!) měsíčně a na oslavu jsem nám upekla zdravé pohankové muffiny (pač musíme jít s dobou, to dá rozum).

Dnes jsem dojatá ještě víc! Vlastně úplně nejvíc! 100 000 návštěv měsíčně? Fíha!

Děkuju vám za přízeň, za milé komentáře a spoustu skvělých nápadů a ať se vám se mnou peče báječně i nadále.

A jak to vypadalo v praxi za těch posledních 30 dnů (20. 1.–19. 2. 2016)? 

Muffinárium jste navštívili 100 395x (to je asi 66 000 muffinadšenců, ale to nejde přesně stanovit). Průměrně si zobrazíte 2 recepty za návštěvu a vydržíte tu průměrně více než 2 minuty (bravo! to je signál, že se to dá i číst). V reálu je to ale trochu jinak, průměr, je prostě jenom průměr.

Většina z vás přijde jen na jeden recept (67 %) a drtivá většina na ten základní, ten jste si zobrazili 41 024 krát, UF!), opíše si a zmizí k troubě. Což je ale skvělý, protože to je účel!

Strašně moc vás chodí na přímo (15 %), což je taky boží, asi mě máte rádi a vracíte se (červenám se). Ale drtivá většina stejně přijde přes vyhledávače (83 %; vede Google).

Nejčastěji jste na vaše návštěvy použili mobil (43 %), skoro stejně tak desktop (a je celkem jedno, jestli to byl notebook nebo stolní počítač). No a na posledním místě jsou ta-ble-ty.

Holky jsou samozřejme v přesile (87 %), oproti klukům (13 %). Věk je irelevantní, ale nejsilnější pekaři jsou mezi 25–34 (celkem to je 40 %, pokud to tedy analytika umí vyhodnotit přesně).

A až se většina připojuje z Česka (86 %), hodně vás chodí i ze Slovenska (9 %) a i ze zámoří.

A zrovna teď je vás tu 45. 🙂

No a k tomuhle přesně jsou ty cookies. To je to hlášení nahoře, které odklikáváte dneska na každém webu, které si trackuje své uživatele. Abych aspoň trochu věděla, kdo jste a co vás tu zajímá.

Ještě jednou díky moc za přízeň a udělám vám malé opářko, co všechno už jsme spolu pekli:

Borůvkové muffiny s drobenkou

Borůvkové muffiny s drobenkou
Borůvkové muffiny s drobenkou

Čokoládové muffiny

Čokoládové muffiny
Čokoládové muffiny

Dýňové muffiny, no spíše cupcakes

Dýňové muffiny
Dýňové muffiny

Rybízové muffiny

Rybízové muffiny
Rybízové muffiny

Jahodové muffiny s mátou

Jahodové muffiny s mátou
Jahodové muffiny s mátou

Švestkové muffiny s mákem

Švestkovo-makové muffiny
Švestkovo-makové muffiny
100 000 návštěv měsíčně? Asi mě žerete a já vás taky!
4.5 (90%) 2 vote[s]
5 komentářů Přidat své
  1. Cítím se trochou nepříjemně, co o mě všechno víte;-)))) Ale za recepty díky, jsou všechny boží!!! Z mé muffinové horečky, když jsem Vás objevila, už začíná být i manžel všežravec trochu přemuffinovaný:-) takže pečení prokládám jinými dobrotami, ale vždy se na ty muffiny neskutečně těším. Naposledy mrkvové, na víkend se těším, že zkusim pohankové (autokorekce opravila na pohádkové:-)). Ten pocit, jak to v troubě naskakuje a dělají se čepice, je úplně nejvíc nejlepší:-))) Děkuji moc, vaši stránku mám jako záložku na prvním místě;-)) Veselému a zdravému pečení zdar! Evik

    1. Evi, zas tolik toho o vás nevím, to se tak jenom zdá! 🙂 Jsou to dost obecné informace, ale aspoň maličko mi to napovídá, co vás tu všechny baví, proč sem chodíte a co bych měla vylepšovat, přidávat a tak. Je to zábava! Jsem ráda, že se mnou pečete a že vám chutná! Mějte se báječně (a zdravím manžela!) 🙂

  2. Dobrý den, miluju tuhle stránku a peču muffiny,kdykoliv to jde. Měla bych však jednu prosbu. Jde na stránku doplnit vyhledávač? Vím, z čeho chci udělat muffiny, ale pak se dlouho proplétám stránkami, které přibývají. Např. chci udělat ořechové muffiny a i když kliknu na tag ořechy, nevyjde mi hned recept na ořechové muffiny, ale na raw kuličky apod. Pokud tady nějaký takový vyhledávač je, prosím o ukázání. Hodně energie do dalších receptů. Díky za tuto stránku.

    1. Hezký den Lenko, zkuste zadat do Googlu muffinarium + recept který hledáte (kliknětě si, jak to vypadá –> http://bit.ly/orechovemuffiny ). Recepty mám indexované a google je lepší vyhledávač, než cokoliv, co bych dala sem. 🙂 Tak snad vám to tahle vychytávka do budoucna usnadní! 🙂

  3. Dobrý den, moc děkuji za tuto stránku, je mi „trpeve“ jedenáct, ale s vašima receptama už umím muffiny.Rodina je moc ráda, vždy si pochvaluje, o prosí o další.Zasloužila by ste si více chopdícich za měsíc.Moc vám děkuji.Podle vašich receptu mi muffiny vždy vyjdou.:D
    :*

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *